Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Tel:+ 86-29-8610-0730

Fax:+ 86-29-8610-5620

E-mail: Sale@risunextract.com

Web: www.risunextract.com

Uudised

Kodu > Uudised > Sisu
Taimne ekstrakt pärsib arengu kõhunäärmevähk
Risun Bio-Tech Inc | Updated: Apr 29, 2016


Taimne ekstrakt pärsib arengu kõhunäärmevähk


Herb hiljuti leitud pankrease vähirakke tappa ka tundub, et pidurdada arengu kõhunäärmevähk tagajärjel selle põletikuvastased omadused, vastavalt teadlaste Kimmel Cancer Center at Jefferson. Andmed olid esitleti ka AACR 100. iga-aastase koosoleku 2009 Ümbruskonnas Denver.

Thymoquinone, nimetatakse Nigella sativa, Lähis-Ida taimsete seemne õli väljavõte olulise komponendi näitusel põletikuvastane, et lühendada põletikulise vahendajaid pankrease vähirakke, vabastamist vastavalt Hwyda Arafat, MD, Ph.D., kirurgia Jefferson Medical College of Thomas Jefferson Ülikooli dotsent ja Jefferson pankrease, Biliary ja liiklusteenused vähk Center liige.

Nigella sativa seemned ja õli kasutatakse traditsioonilise meditsiini paljud Lähis-Ida ja Aasia riigid. Dr Arafat ütles, see aitab ravida suurt hulka haigusi, sealhulgas mõned immuunsüsteemi ja põletikulised kahjustused. Varasemad uuringud on samuti näidanud selle vähivastane mõju eesnäärme ja käärsoole vähk.

Pärast oma varem avaldatud järeldused kõnealuse thymoquinone pärsib histone deacetylases (HDACs), Dr Arafat ja tema kolleegid võrreldes põletikuvastased omadused thymoquinone ja trichostatin A, HDAC inhibiitor, mis on varem näidanud, parandatakse põletik seotud vähk.

Teadlaste kasutada ductal pankrease adenokartsinoomi (PDA) rakke, millest mõned olid loendus teha seda koos tsütokiini TNF-alfa esile kutsuda põletiku. Thymoquinone peaaegu täielik kaotamine mitme tsütokiinide, sealhulgas TNF-alfa, interleukiin-1beta, interleukiin-8, Cox-2 ja MCP-1, efekti, mis oli veel parem kui trichostatin A. mõju väljendus

Herb pärsitud ka aktiveerimise ja sünteesi NF-kappaB, transkriptsioon tegur, mis on segatud põletik seotud vähki. NF-kappaB aktiveerimine on täheldatud kõhunäärmevähi ja võib pankrease vähk vastupanu kemoterapeutikumidega tegur. Koos thymoquinone raviti Katseloom kõhunäärmevähk, 67 protsenti kasvajate oluliselt kahandatud ning proinflammatory Tsütokiinid kasvajad tasemed vähendati oluliselt.

Põletik on segatud mitu soliidtuumoriga pahaloomuliste kasvajate arengut. Krooniline pankreatiit, pärilik ja juhuslikud, on seotud risk haigestuda kõhunäärmevähki.

"Need on väga põnev ja romaan tulemusi," ütles dr Arafat. "Kroonilise pankreatiidi võiks seda kasutada, vaid ka mitmed teised klassid arengu riski või kordumise kõhunäärmevähk, nagu kõrge riskiga lähedaste ja Post-kirurgiliste patsientide. Tugev mõju näitavad paljutõotav herb potentsiaalsete ja ravis strateegiana kõhunäärmevähk. Mis veelgi olulisem, herb ja õli on ohutud, kui neid kasutatakse mõõdukalt ja kasutatud tuhandeid aastaid ilma teatatud mürgistusnähte."