Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Tel:+ 86-29-8610-0730

Fax:+ 86-29-8610-5620

E-mail: Sale@risunextract.com

Web: www.risunextract.com

Amygdalin

Amygdalin

Amygdalin Muu nimi: D-(-)-Amygdalin; R-Amygdalin; R-Amygdaloside; R-Laenitrile; (2R) -2-fenüül - 2-[(2R, 3R, 4S, 5S, 6R) - 3,4,5 - trihydroxy - 6-[[(2R, 3R, 4S, 5S, 6R) - 3,4,5 - trihydroxy - 6 - (hüdroksümetüül) o

Toote üksikasjad

Risun Bio-Tech Inc on üks juhtivaid amla puu ekstrakti tootjad ja tarnijad, Tere, osta factory tarnimise puhas looduslik ja 100% looduslik amla puu ekstrakti madal hind ja kvaliteetne.

Amla viljade ekstrakt

Toote nimetus: Amla viljade ekstrakt

Botaanilise Source: Phyllanthus emblica L.

Osa kasutatud: puu

Välimus: Pruun peen pulber.

Spetsifikatsioon: 10:1

Katsemeetod: TLC

meditsiiniline kasutamine amla viljade ekstrakt

Amla või India Karusmari on kasutatud India arstid paljude krooniliste seisundite, sealhulgas veresuhkru kontroll.  Amla Hindi nimi samas sanskriti, kasutatav mõiste on Amalaki. Söödav vili on tuntud oma rohkesti C-vitamiini ja oma tugev antioksüdeeriva tegevuse tugevam kui paljud teised maitsetaimed.

Botaaniline nimetus
Amla botaanilise nimed on Emblica officinalis Gaertn ja Phyllanthus emblica.

Amla kasu
Kuigi Ayurvedic arstid on palju kogemusi Amla juhtimisteenust, vähe Inimuuringute on saadaval läänes. Teadus on teinud amla hindamisel Kui antioksüdant haavand ennetamisel, diabeetikutele, rolli jaoks vaimse ja mäluefektid ja põletikuvastased kasu. Kahjuks enamik selle uurimistöö on tehtud loomadega ja on väga vähe inimeseõpetuse, mis meile millistel tingimustel see herb on kõige rohkem kasu.

Näriliste uuringutes, amla hinnati antioksüdant, kolesterooli ja veresuhkru kontroll, mälu, abivalmid ja amla kasutamine oli kasulik viivitades arengus diabeetik kae rottidel.

Antioksüdant
Tänu oma rohkesti C-vitamiini ja polüfenoole, amla ekstrakt on tugev antioksüdant.

Antioxidative tegevust, polyphenolic sisu ja anti-glycation mõju mõned Tai ravimtaimed, traditsiooniliselt kasutatud diabeediga patsientidel.
Med Chem. 2009 märts; Kusirisin W, Srichairatanakool S, Lerttrakarnnon P, Lailerd N, Suttajit M, Jaikang C, Chaiyasut C. farmaatsia osakond teaduse, apteek, Chiang Mai University, Chiang Mai, 50200 teaduskond, Tai.
Etanoolilahuses ekstraktid 30 Tai ravimtaimed, traditsiooniliselt kasutada alternatiivset ravi diabeedi, hinnati antioxidative tegevuseks. Viis taime oli tugev antioksüdant tegevus: Amla Phyllanthus emblica Linn., Terminalia chebula Retz. India nonipuu Linn., Kaempferia parviflora seina. ja Houttuynia cordata Thunb. vastavalt. Amla oli tugevam antioxidative tegevus kui muud taimed. Uurimine näitas, et kokku polyphenol ja Amla tanniinisisaldus ja flavonoidide sisu Houttuynia cordata olid kõige kõrgemad. Tulemused tähenda, et need taimed on looduslikke antioksüdante, mis on vabade radikaalide roojase tegevus ja võidakse kasutada vähendab diabeedi oksüdatiivse stressi allikaks.

Keemia- ja antioksüdant hindamine India karusmari amla toidulisandeid.
Phytother Res. 2009 jaanuar. Poltanov EA, Shikov AN, Dorman HJ, Pozharitskaya edasi, Makarov VG, Tihhonov VP, Hiltunen R. avatud aktsiaselts Diod, 11a Derbenevskaya Avenue, 113114, Moskva, Venemaa.
Selles uuringus hinnatakse nelja kaubanduslikku amla puu ekstraktid keemia ja antioksüdandi omadused. Kõik väljavõtted toodetud positiivsed vastused kokku fenooli, kokku flavonoidide ja kokku tanniini meetodite jaoks. Valdavalt polyphenolic analüütide, nt ellagic ja gallic happed ja corilagin, oli kinnitust leidnud.

Amla kolesterool
Amla (Emblica officinalis Gaertn.) mõju kolesterooli toidetud rottide hüperkolesteroleemia ja lipiidide peroxidation.
J Nutr Sci Vitaminol (Tokyo). 2005 detsember; 51 (6): 413-8.
Loodusvarade Instituut meditsiin, Toyama meditsiini ja farmaatsia Ülikool, 2630 Sugitani Toyama, Jaapan.
Kehavälise ja in vivo, kasutades Cu(2+) indutseeritud LDL oksüdeerumise ja kolesterooli etteandmisega rotid olid uurida amla mõju madala tihedusega lipoproteiin (LDL) oksüdeerimine ja kolesterooli taset. SunAmla ja etüülatsetaadi (EtOAc) väljavõte amla oluliselt pärssis thiobarbituric happe (TBA)-reaktiivne aine sisaldust Cu(2+) indutseeritud LDL oksüdeerumise ja toime tugevam kui probucol. Need tulemused näitavad, et amla võib olla tõhus, kõrge kolesteroolitase ja ateroskleroosi ennetamiseks.

Diabeet
Kas diabeet kontrolli osana amla herb ega amla ekstrakti?
Loomadel uuring näitab see taimsete täiendada rollis, vähendades oksüdatiivsete kahjustuste kõrge veresuhkur.

Amla väljavõtted vähendada oksüdatiivset stressi streptozotocin indutseeritud diabeetik rottidel.
J Med toitu. 2005 sügisel; 8) 3): 362-8. Bio-toitumise osakond, Taiyo Kagaku Co Ltd, Yokkaichi, Mie, Jaapan
Antioksüdandi omadused amla ekstraktid ja nende mõju streptozotocin tingitud diabeedi oksüdatiivse stressi uuriti rottidel. Amla kas kaubik ensümaatilise kujul väljavõte SunAmla (Taiyo Kagaku Co Ltd, Yokkaichi, Jaapan) või murdosa polyphenol-rikas etüülatsetaadi ekstrakt anti suuliselt 20 päevaks streptozotocin indutseeritud diabeetik rottidel. Amla ekstraktib näitas tugevat vabade radikaalide roojase tegevus. Amla näitas ka tugevat pärssimine arenenud glükosüleeritud lõpptoodete tootmiseks. Amla väljavõtete diabeetik rottidele suu kaudu manustamine pisut paranenud keha kaalutõusu ja aitab oluliselt leevendada, erinevate oksüdatiivse stressi indeksite seerumi diabeetik rottidel.

Kiirguskaitse
Võttes amla ekstrakti täiendab oleks kasulik neile, kes saavad kiiritusravi või kaitsevad seda ka kiirguse üritab hävitada vähirakke?

Väljavõte Emblica officinalis Against Radiation-Induced kahju hiirtel kaitsvat toimet.
Integr vähi seal. 2009 märts; Jindal A, Soyal D, A, Sharma Goyal PK. kiirguse ja vähi bioloogia laboris, osakond, zooloogia, ülikooli Rajasthan, Jaipur, India.
Amla ekstrakti radioprotective mõjul on õppinud hiirtel. Šveitsi albiino hiired kokku puutunud gammakiirgus (5 Gy) linnas amla ekstrakti, suuliselt 100 mg/kg kehakaal, (eksperimentaalne) esinemise või puudumise (kontroll) üks kord päevas 7 päeva järjest. Peensoole (jejunum) näidis eemaldatakse hiirtel ja õppis erinevates lahkamine järel 12 tundi 30 päeva. Kontrolli loomade crypt lahtri rahvastikku mitootilist arvud ja villus pikkus oli oluliselt vähenenud päeval 1; need hiljem hakkas järk-järgult suurendada, kuid ei saavutanud isegi kell lahkamine viimase intervalli normaalsel tasemel. Amla ekstrakti enne kiiritust saanud loomade oli suurema arvu crypt rakkude ja mitootilist arvud võrreldes narkootikumide-töödeldud kontrolli üldse lahkamine intervallid. Kiiritamise loomade tulemuseks oli annusest sõltuvalt tõusunurga lipiidide peroxidation ja vähenemisena glutatiooni samuti katalaasi kontsentratsioon kell 1 tund kiiritusjärgne sooles. Seevastu amla ekstrakti ravi enne kiirituse põhjustatud olulist kahanemist lipiidide peroxidation ja tõusunurga glutatiooni ja katalaasi tasandil.

Naha ja kollageeni
Tippige ma Pro kollageeni edendamine ja anti eraldunud tegevuse Phyllanthus emblica ekstrakti hiire fibroblastides.
J Cosmet akadeemik 2009 juuli-august; Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. Chanvorachote P, Pongrakhananon V, Luanpitpong S, Chanvorachote B, Wannachaiyasit S, Nimmannit U. füsioloogia osakond, teaduskonna farmaatsia teadused, Chulalongkorn University, Bangkok, Tai.
Osana amla uudseid farmakoloogilisi tegevuse pidev otsimine kohal uuring näitas selle tüübi ma kollageeni edendamine ja anti eraldunud mõju hiire fibroblastide rakke. Sisaldus 0,1 mg/ml, amla ekstrakti suurenes märkimisväärselt tüüp mul Pro kollageeni tase kõrgem kui töötlemata kontrolltootega. Emblica ekstrakti tekitanud ligikaudu 7.75-fold suurem I tüübi Pro kollageeni induktsiooni võrreldes sama ravi kontsentratsioonis asiaticoside tuntud ravimtaimede kollageeni tugevdaja. Amla ekstrakti pärssis eraldunud tegevuse annusest sõltuvalt viisil. See taimne ekstrakt on paljutõotav farmakoloogilise mõju, mis toob kasu kollageeni sünteesi ja kaitseb selle lagunemise ja sai kasutada looduslik anti vananemist koostisosa.

Seemnerakkude kaitse toksiinide ja narkootikumide
Spermatotoxic mõjul oma ümberehitamiseks poolt Emblica officinalis vesipõhised ja ohratoksiin ekstrakti.
Acta Pol Pharm. 2009 Nov-dets; Chakraborty D, Verma R. toksikoloogia jagamise, zooloogia osakond, University School of Sciences, Gujarati Ülikool, Ahmedabad 380 009, India.
Käesolev uurimus viidi läbi saaks hinnata spermatotoxic mõju ohratoksiin ja see on maaparandus Emblica officinalis vesiekstrakt. Kuna mees albiino hiired olid korralikult ohratoksiin. ümberehituste reproduktiivse parameetrites täheldatud (spermatosoidide arvu, seemnerakkude motiilsus, sperma elujõulisust ja sündimuse tase), kui edasi ravida selle vesipõhised ekstrakt Emblica officinalis (2 mg/animal/päev 45 päeva) maaparandus märgati ohratoksiin indutseeritud spermatotoxic mõju. Kui normaalse inimese sperma rakususpensiooni raviti ohratoksiin (kehavälise), täheldati erinevad morfoloogilised muutused. Need olid leevendada veelgi, kui ravida Emblica officinalis vesiekstrakt.

Amla herb keemia
See herb on palju aineid, sealhulgas apigenin, Gallushape, ellagic happe, chebulinic hape, kvertsetiin), chebulagic hape, corilagin, isostrictiniin, metüül gallate ja luteolin. Tanniinid amla sisaldavad Phyllaemblicin B, emblicanin A (37%), B (33%), punigluconin (12%) ja pedunculagin emblicanin.

Amla täiendada olemasolevaid kauplustes või Internetis
Amla täiendada - Paradise maitsetaimed 100% Amla ekstrakti 20:1. Amla puu ekstrakt (Phyllanthus emblica) 20:1 (5000 mg värskete puuviljade samaväärne) - 250 mg. paradiisi maitsetaimed Amla ekstrakti loomulikult ekstraheeritakse ainult parimat kvaliteedi vilju kasvatatud põlised keskkonnas madalam lumerikas.

Amla pulbrit kasutatakse
Amla pulber on heledat pruuni värvi Kokkutõmbav lõhnaga. Amla pulber müüs üks nael kotti, soovitas kasutada üks teelusikatäis päevas või vajadusele

Tervis kasu:

Peamiselt ravida külma ja palavik, köha, kurguvalu, difteeria, janu, seedehäired, kõhu valud, krooniline hepatiit, hüpertensioon, ülekaalulisus, hüperlipideemia, niiske tursed, micturition, jne.

COA on amygdalin

Kauba

spetsifikatsioon

tulemus

meetod

Tegija ühendid

NLT 98.0%amygdalin

98,50%

HPLC

Organoleptilised
Välimus

Peen pulber

Vastab

NLS-QCS-1008

Värv

Valge

Vastab

GB/T5492-2008

Lõhn

Omadus

Vastab

GB/T5492-2008

Maitse

Omadus

Vastab

GB/T5492-2008

Parted kasutatud

Seemned

Vastab

/

Kuivatamise meetodi

Spary kuivatamine

Vastab

/

Väljavõte lahusti

Vees ja etanoolis

Vastab

/

Füüsilise tunnuse
Osakestest (80mesh)

100.0%pass40mesh

Vastab

GB/T 5507-2008

Niiskuse

< 1,50%

1,10%

GB/T 14769-1993

Tuhasus

< 1,50%

0,25%

KEEMIKUTE 942.05, 18.

Lahustuvus

Lahustub etanoolis, metanoolis ja sooja vee jne.

Vastab

Visuaalne

Sulamistemperatuur

223-226 ℃

224-225,5

GB21781-2008T

Optiline eripöörang

-40.0 ° ~-45.0 °

-42.6

GB 613-88

Jääkide lahustid

Eur.Pharm

Vastab

KEEMIKUTE 986.15, 18.

Pestitsiidide

Negatiivne

Vastab

KEEMIKUTE 971.21, 18.

Raskmetallide
Kokku raskmetallide

< 10.0%ppm

Vastab

USP < 231 > meetod II

Nagu

< 2.0%ppm

Vastab

KEEMIKUTE 986.15, 18.

PB

< 2.0%ppm

Vastab

KEEMIKUTE 986.15, 18.

CD

< 0.5%ppm

Vastab

KEEMIKUTE 986.15, 18.

HG

< 0.5%ppm

Vastab

KEEMIKUTE 971.21, 18.

Pestitsiidide jääkide
666

< 0.2%ppm

Vastab

GB/T5009.19-1996

DDT

< 0.2%ppm

Vastab

GB/T5009.19-1996

Mikrobioloogiline uuring
Kokku bakterite arvu

< 1, 000fu/g

90fu/g

KEEMIKUTE 990.12, 18.

Pärmseente või hallituse

< 100fu/g

15fu/g

FDA (BAM) Peatükk 18, 8. Ed.

Sisaldada rohkem E.coli

Negatiivne

Negatiivne

KEEMIKUTE 997.11, 18.

Salmonella

Negatiivne

Negatiivne

FDA (BAM) Peatükk 5, 8. Ed.


Hot Tags: Amygdalin monomeeri taim GMP Hiina valmistamise pakkumist.

Paari: Elagolix

Järgmise: Cassia Nomame ekstrakti

Seonduvad tooted