Welcome to Risun Bio-Tech Inc!

Tel:+86-29-8610-0730
Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Tel:+ 86-29-8610-0730

Fax:+ 86-29-8610-5620

E-mail: Sale@risunextract.com

Web: www.risunextract.com

Viinamarja seemne ekstrakt

Viinamarja seemne ekstrakt

Viinamarja seemne ExtractProduct nimi: viinamarja seemne ExtractBotanical allikas: Vitis Vinifera L.Part kasutatud: seemned välimus: punakaspruuni peen pulber. Spetsifikatsioon: 95% Proanthocyanidins; 85% PolyphenolsTest meetod

Toote üksikasjad

Risun Bio-Tech Inc on üks juhtivaid viinamarja seemne ekstrakt tootjad ja tarnijad, Tere, osta factory tarnimise puhas loodus ja 100% looduslikke viinamarja seemne ekstrakt madal hind ja kvaliteetne.

Viinamarja seemne ekstrakt

Toote nimetus: Viinamarja seemne ekstrakt

Botaanilise allikas: Vitis Vinifera L.

Kasutatud osa: seemned

Välimus: Punakaspruuni peen pulber.

Spetsifikatsioon: 95% Proanthocyanidins; 85% polüfenoolid

Katsemeetod: UV

Farmakoloogilise aktiivsuse

Inimeste juhtumite aruannetele ja tulemused laboratoorsed ja looma uuringud näitavad viinamarja seemne pulbristatud ekstrakti võib olla kasulik südame haiguste raviks, nagu kõrge vere rõhu ja kõrge kolesteroolitase. Lipiidide oksüdeerimise piirates grape seemnete phenolics võib vähendada riski südamehaiguste, näiteks inhibeerivad trombotsüütide koondamine ja vähendada põletikku. Kuigi sellised uuringud on paljulubavad, rohkem uuringuid, sealhulgas pikaajalised uuringud inimestel on vaja kinnitada esialgsete järelduste. Polyphenol sisalduvad grape seemned on resveratrooli, mis võib häirida vähi raku kasvu ja leviku, samuti põhjustada apoptoosi seas erinevaid võimalikke chemopreventive mõju.

Bioloogilise aktiivsuse

Esialgsed uuringud näitavad, et viinamarja seemne pulbristatud ekstrakti lasta teiste võimalikud anti haiguse atribuudid, nagu näiteks labor mudelid: 1) haavaparanemise —viinamarja seemne proanthocyanidins tingitud vaskulaarse endoteeli kasvufaktori ja kiirendada paranemist kahjustatud nahale hiirtel. 2) hammaste lagunemine--seemne phenolics võib pärssida suuline suhkru ainevahetust ja põhjustab dental kaariese teatud bakterite kasvu aeglustamiseks.  3) osteoporoosi--viinamarja seemne väljavõtted tõhustatud luutihedust ja tugevat positsiooni katsetes loomade. 4) nahavähki--viinamarja seemne proanthocyanidins vähenes kasvaja numbrid ja vähendada pahaloomuliste papilloome. 5) ultraviolett kahju naha –toidu proanthocyanidins võib kaitsta kantserogeneesi ja pakkuda täiendamist päikesekaitsetoodete kaitse.

Pakkimine Detail:

Neto kaal: 25Kg per trumm. Kaks plastikust kotid paber-drum pakitud väljaspool või nagu iga hotelli palve. Säilitamine: Säilitada jahedas, kuivas ja kinnises mahutis; Hoida eemal niiskuse ja tugevat valgust / soojust. Säilivusaeg: kaks aastat kindlaksmääratud tingimustes.


Hot Tags: viinamarja seemne ekstrakt, tootjad, tarnijad, osta, madala hinnaga, kvaliteetset, tehase tarnimise, puhas loodus, 100% looduslik

Paari: Arbutin

Järgmise: Osthole

Seonduvad tooted